Konkurs literacki „Popisz się talentem”

Wydawnictwo Nowa Era zaprasza uczniów klas I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej  do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie literackim „Popisz się talentem”. Zadaniem uczestników jest dopisanie kontynuacji do jednej z trzech opowieści  przygotowanych przez pisarza Rafała Witka w kategoriach: tajemnica, bajka, przygoda. Praca konkursowa powinna zawierać tytuł i liczyć nie więcej niż 500 słów. Najlepsze prace zostaną opublikowane w specjalnie wydanej książce.

Termin nadsyłania prac wraz ze skanem Formularza Zgłoszeniowego podpisanego przez rodziców – 19 maja 2017r. Szczegółowe informacje oraz początki opowieści, do których należy dopisać kontynuację, można znaleźć na stronie wydawnictwa pod linkiem  http://www.nowaera.pl/popiszsietalentem lub uzyskać u p. Katarzyny Lankau.

Katarzyna Lankau