Kopciuszek

<?php the_title(); ?>

Dnia 25.05.2017 r. grupa uczniów z klas drugich gimnazjum, w której zajęcia z języka angielskiego ma Pani Aneta Uścińska – Walesiuk, wystawiła w tym języku przedstawienie pt.: „Kopciuszek”.  Dyrekcja, nauczyciele i wszystkie klasy szkoły podstawowej dostali piękne, ręcznie robione zaproszenia. Możliwość obejrzenia premiery miały klasa pierwsza i druga szkoły podstawowej. Po przerwie gimnazjaliści zagrali jeszcze raz dla klas trzeciej i czwartej.

Przedstawienie  zostało przygotowane tak, aby nawet osoby nieznające zbyt dobrze języka mogły zrozumieć treść. Wśród widowni słychać było radosne śmiechy. Spektakl dostarczył mnóstwo wzruszeń. Na koniec była także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kopciuszkiem, księciem i wszystkimi aktorami.

Autor tekstu i zdjęć – Julia Jakiel kl.2c KG