Podwójny sukces

<?php the_title(); ?>

6 czerwca 2017r. uczennice Katolickiego Gimnazjum: Ewa Urbanowicz z kl. IIIA oraz Dominika Maziewska z kl. ID reprezentowały naszą szkołę w III Konkursie Recytatorsko-Muzycznym poświęconym pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, który odbył się w Zespole Szkół w Juchnowcu. Udział w nim wzięli uczniowie z całego województwa podlaskiego.
Z wielką radością informujemy, że w Konkursie Pieśni I miejsce zdobyła Ewa Urbanowicz, która wykonała utwór: „Jest takie miejsce, jest taki kraj” z repertuaru Jana Pietrzaka.
Nie był to jedyny w tym dniu sukces naszej uczennicy.
Po południu Ewa wzięła udział w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim Twórczości Karola Wojtyły, organizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. św. Jana Pawła II w Białymstoku, w którym również zajęła I miejsce.
Serdecznie gratulujemy!