Gala podsumowująca cykl konkursów „Białystok – w TO się gra”

<?php the_title(); ?>

12 czerwca 2017r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca cykl konkursów „Białystok – w TO się gra”*. Organizatorzy: Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Białostockiej uhonorowali pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami laureatów konkursów: plastycznego, muzycznego, krasomówczego oraz gry miejskiej. Uczestnicy gali mogli usłyszeć wystąpienia m.in.: Martyny Zdrodowskiej – laureatki I miejsca w konkursie muzycznym „Śpiewamy pieśni Franciszka Karpińskiego”, chóru ze Szkoły Podstawowej nr 28, Kingi Wądołkowskiej i Faustyny Walesiuk – laureatek I i III miejsca w konkursie krasomówczym „Zostań przewodnikiem po Białymstoku”. Gali towarzyszyła również wystawa prac nadesłanych na konkurs plastyczny „Białystok – ludzie i miejsca”, którą będzie można oglądać w CWK do 16 czerwca. Nagrodzeni również zostali nauczyciele przygotowujący uczniów i towarzyszący im w trakcie trwania gry miejskiej.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Laureatom i ich opiekunom gratulujemy sukcesu.

Zapraszamy już dziś na kolejną edycję konkursów „Białystok – w TO się gra”.
Fot. Anita Adamowicz

* Zadanie dofinansowane z budżetu miasta Białegostoku.