Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

<?php the_title(); ?>

4 września Mszą Świętą w białostockiej katedrze rozpoczęliśmy nowy, 21. już rok szkolny. Podczas uroczystej inauguracji w hali gimnastycznej pani dyrektor Honorata Kozłowska przywitała wszystkich uczniów oraz nauczycieli, szczególnie tych, którzy rozpoczynają naukę w murach naszej szkoły. Do naszej społeczności dołączyło 101 nowych uczniów oraz 13 nauczycieli. W sumie w 20 oddziałach: w 10 klasach szkoły podstawowej, w 7 klasach gimnazjum i 3 klasach liceum naukę rozpoczyna 326 uczniów.
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół Katolickich, życzymy, aby w tym roku szkolnym nabywali mądrości, wzrastali w dobru i poszukiwaniu prawdy, osiągali sukcesy i cieszyli się tym, że są uczniami w szkole Matki Bożej.