Dzień Edukacji Narodowej

<?php the_title(); ?>

13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, spotkaliśmy się na hali sportowej, aby podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za codziennie podejmowany trud przekazywania nam wiedzy oraz kształtowania naszych serc. Do życzeń dołączyliśmy specjalne dedykacje – występy naszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty. Wszyscy nauczyciele i pracownicy otrzymali laurki wykonane przez uczennice naszego gimnazjum.
Podczas uroczystości ogłoszone zostały również wyniki plebiscytu „Anioły”, przeprowadzonego przez Samorząd Uczniowski wśród uczniów naszych szkół. „Aniołem z poczuciem humoru” wybrano Pana Radosława Werpachowskiego. Tytuł „Anioła radości i spokoju” przyznano Pani Anecie Wilczewskiej, zaś tytułem „Anioła wymagającego i sprawiedliwego” uhonorowano Panią Katarzynę Bartoszuk. Laureaci otrzymali ręcznie wykonane kwiaty oraz swoje karykatury, narysowane przez uczennicę kl. IId Katolickiego Gimnazjum, Anię Olchowik.

 

Facebook