Zadania na kolejny tydzień Adwentu

<?php the_title(); ?>

Poniedziałek 18 grudnia
Czym jest komplementowanie? Jest przekazywaniem komuś pozytywnej informacji w oparciu o fakty. Spróbuj według tego wzoru powiedzieć komuś w szkole np. podoba mi się twój …, ładnie ci w tym kolorze, można na tobie polegać, świetna argumentacja, jesteś najlepszy, dziękuję, potrafisz dotrzymać słowa itp.

Wtorek 19 grudnia
Wykonaj sam lub kup świąteczną Bożonarodzeniową kartkę z życzeniami dla kogoś wybranego z klasy, ze szkoły, nauczyciela, pracownika szkoły (a może dla tych wszystkich osób) i w ostatnim tygodniu Adwentu przekaż świąteczne życzenia.

Środa 20 grudnia
Porozmawiaj z kolegą/koleżanką z klasy, z którymi wcale nie rozmawiasz lub robisz to bardzo rzadko.

Czwartek 21 grudnia
Wejdź na strony: np.: Katolicki.pl, Światło Pana – portale dla dzieci, Apostoł, bosko.pl – portale dla młodzieży i przeczytaj wybrane treści, opowiedz o tym rodzicom.

Piątek 22 grudnia
Każdy duży i silniejszy, pod opiekę bierze mniejszych. Bądź wsparciem dla NIEJ lub NIEGO, o których wiesz, że im dokuczają. Zdobądź się na odwagę, stań w jego /jej obronie.