Nauczyciel Innowator – Pani Joanna Carewicz

<?php the_title(); ?>

W grudniu 2017 r. odbył się konkurs „Nauczyciel Innowator” organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia było wyłonienie najlepszych nauczycieli, którzy wykorzystują na lekcji technologie informacyjno -komunikacyjne (TIK) oraz pomoce dydaktyczne ujęte w rządowym programie „Aktywna tablica”.
7 marca 2018 r. w kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników. Wśród pedagogów z województwa podlaskiego nagrodą w konkursie „Nauczyciel Innowator” została uhonorowana pani Magdalena Gorzęba (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątnicy).
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie wyróżnionych nauczycieli z województwa podlaskiego znalazła się pani Joanna Carewicz, nauczyciel języka angielskiego. 23 marca 2018 r. odebrała ona list gratulacyjny z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty.


Serdecznie gratulujemy!