POLA NADZEI

<?php the_title(); ?>

CZY W DZIEŃ CZY W NOCY – CHORE DZIECI POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY DROGI UCZNIU, RODZICU, NAUCZYCIELU Z ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH!
PROSIMY, PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ W TERMINIE OD 16.04.2018r. DO 20.04.2018r. ZBIERAMY ZABAWKI (KLOCKI, GRY, LALKI, PLUSZAKI I INNE) ORAZ KSIĄŻKI NA KIERMASZ SZKOLNY. PROSIMY ABY TE RZECZY BYŁY W DOBRYM STANIE LUB NOWE.

CZAS ZBIÓRKI: OD 16.04.2018r. DO 20.04.2018r. (od poniedz. do piątku)

MIEJSCE ZBIÓRKI: POKÓJ NR 9 (JEŚLI POKÓJ BĘDZIE ZAMKNIĘTY, TO NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PANI Z PORTIERNI I W JEJ OBECNOŚCI ZOSTAWIĆ RZECZY WE WSKAZANYM MIEJSCU).

TERMIN KIERMASZU: 24.04.2018(W GODZ. 07.30 – 16.00_wtorek)

MIEJSCE KIERMASZU: PRZY POKOJU NAUCZYCIELSKIM

DO ORGANIZACJI KIERMASZU PRZYŁĄCZĄ SIĘ UCZNIOWIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO POD OPIEKĄ P. ANETY UŚCIŃSKIEJ i P. MAGDY BRZOZOWSKIEJ ORAZ KL. III B WYCH. KATARZYNA NADACHEWICZ. ZEBRANE PIENIĄDZE PRZEKAŻEMY DO HOSPICJUM DZIECIĘCEGO. RZECZY, KTÓRE POZOSTANĄ ODDAMY DO DOMU DZIECKA W BIAŁYMSTOKU. JAK MÓWIŁ JAN PAWEŁ II WAŻNE JEST, ABY KAŻDY Z NAS: „umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale także dla drugich”.

Zapraszam do udziału
pedagog Izabela Gimer