Podziękowanie

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele 

Zespołu Szkół Katolickich

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

za okazaną pomoc – włączenie się do akcji charytatywnej:

CZY W DZIEŃ, CZY W NOCY CHORE DZIECI POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY,

którą zorganizowano na terenie naszej szkoły w dniach 16-26 kwietnia 2018r. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego przedłużyliśmy go o jeden dzień. Podarowaliście Państwo wiele interesujących rzeczy: zabawek, książek, gier planszowych. Dziękujemy za te „dary serca” okazane dzieciom będącym pod opieką Domowego Hospicjum Dziecięcego w Białymstoku.

      Ze sprzedaży uzyskaliśmy 1 094,50 złotych, które niezwłocznie przekazaliśmy do Hospicjum Dziecięcego. Powyższe działania charytatywne były podjęte w ramach współpracy z Fundacją „POMÓŻ IM” w ramach kampanii społecznej „Pola Nadziei”

ZAPRASZAMY DO POMOCY W NASTĘPNYM ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Pozdrawiamy

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne