Gra miejska – Białystok w to się gra”

Już po raz trzeci Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia zaprosił do wspólnej zabawy i poznawania zabytków Białegostoku 25 drużyn szkół podstawowych naszego miasta. 23 maja czteroosobowe drużyny wraz z opiekunami mierzyły się z zagadkami, które było można rozwiązać dzięki wnikliwemu przyglądaniu się pomnikom i budowlom na trasie gry. W dotarciu do obiektów pomagały mapy przygotowane przez organizatorów. O zwycięstwie decydowała uważność i precyzja odpowiedzi, choć i czas ukończenia biegu nie był bez znaczenia.
W kategorii klas starszych zwycięzcami okazali się uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Franciszka Blachnickiego z ul. Transportowej, a w kategorii klas młodszych uczniowie naszej szkoły.
Do zobaczenia w kolejnej edycji za rok!