Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

<?php the_title(); ?>

W końcu nadszedł długo oczekiwany przez uczniów (i nie tylko) dzień. Po 10 miesiącach wytężonej pracy i nauki spotkaliśmy się, aby podsumować kończący się rok szkolny 2018/2019. Po Mszy Świętej w białostockiej katedrze, podczas której dziękowaliśmy Bogu za wszystkie łaski, udaliśmy się do hali sportowej, gdzie pani dyrektor Honorata Kozłowska zaprezentowała wyniki klasyfikacji oraz wraz z wychowawcami nagrodziła najpilniejszych uczniów KSP i KLO. Cieszymy się, że tak wielu uczniów mogło odebrać świadectwa z wyróżnieniem.
Ks. Krzysztof Kamiński – dyrektor ds. wychowawczych – uhonorował czworo uczniów, którzy osiągnęli sukces w pracy nad sobą, a Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na „Super Klasę”. W tym roku tytuł ten zdobyła klasa IVB. Wśród klas I-III najlepsza okazała się klasa IB KSP
Na zakończenie uczniowie KSP przygotowali cześć artystyczną. Gromkie owacje otrzymali uczniowie klasy III KSP, którzy ponownie zachwycili nas swoimi talentami artystycznymi oraz poczuciem humoru.
Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku i wielu niezapomnianych wakacyjnych przygód.

Do zobaczenia we wrześniu!