Tysiąc powodów…

Drodzy uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej!

Czy wiecie, że w naszej bibliotece może pojawić się 1000 nowych książek? Jest tylko jedno małe „ ale” – trzeba wykonać pracę konkursową, która weźmie udział w głosowaniu.
Co konkretnie należy zrobić?
1. Stwórzcie grupę – im więcej osób, tym lepiej!
2. Wybierzcie wspólnie książkę i kluczową scenkę z danej książki.
3. Zastanówcie się nad techniką wykonania swojej pracy.
4. Wykonajcie pracę plastyczną w formacie pionowym, przedstawiającą scenkę z wybranej przez Was książki.
5. Podajcie tytuł i autora książki z krótkim opisem scenki, która została zilustrowana w pracy konkursowej wraz z wyjaśnieniem, dlaczego akurat ta scenka została przez Was wybrana i co dokładnie przedstawia (opis do 500 znaków).
6. Zgłoście swoją pracę do biblioteki.

UWAGA!
Jeżeli wpłynie więcej prac, komisyjnie wybierzemy tę najciekawszą i najbardziej pomysłową. Potem ją sfotografujemy i i zgłosimy do konkursu. O tym, czy uda nam się zdobyć nagrodę, zadecyduje głosowanie.
Termin zgłaszania prac do 16.10. – czasu jest więc mało!
Więcej informacji w bibliotece lub na stronie https://www.empik.com/biblioteki