Legenda o Matce Bożej Kodeńskiej

<?php the_title(); ?>

Mając na uwadze, że w trudnym czasie, który przeżywamy, związanym z kwarantanną, wiele dzieci zostaje w domach, postanowiliśmy zaproponować dla najmłodszych i nie tylko, grę planszową, której kanwą jest legenda o powstaniu i przybyciu do Kodnia cudownego wizerunku Matki Bożej – skomentowali swoją decyzję kustosze sanktuarium kodeńskiego.

Gra jest zupełnie darmową propozycją. Jedyne co należy zrobić, to pobrać i wydrukować: planszę gry, pionki oraz zapoznać się z zasadami zabawy. Z naszej strony wymagana jest kostka do gry i dobre chęci.

Niech ta gra będzie okazją do dobrej rodzinnej zabawy oraz do przybliżenia, szczególnie dzieciom pięknej legendy o przybyciu na Podlasie wizerunku Matki Bożej, do której od wieków pielgrzymują ludzie z różnymi kłopotami i troskami. Życzymy dobrej zabawy! – zachęcają oblaci z Kodnia. GRA.