Policja Podlaska zaprasza do udziału w akcji #zostańwdomu z Dobromisiem

<?php the_title(); ?>

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Policja Podlaska zaprasza do udziału w akcji #zostańwdomu z Dobromisiem.

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku we współpracy Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Nadleśnictwem Dojlidy w trosce o bezpieczeństwo dzieci z naszego województwa przygotowali akcję informacyjno-edukacyjną #Zostań w domu z Dobromisiem. Akcja skierowana jest do najmłodszych. Jej celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw wynikających z konieczności podporządkowania się dyscyplinie społecznej obowiązującej w czasie pandemii oraz popularyzowanie bezpiecznych i konstruktywnych sposobów spędzania wolnego czasu w domu. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie pracy plastycznej, gry planszowej, komiksu, kolażu i przesłanie zdjęcia na adres: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl

Więcej informacji na stronie: www.podlaska.policja.gov.pl

 

Zachęcam do wspólnego oglądania bajek i tworzenia prac.