Czytam sobie. Pierwsza klasa!

<?php the_title(); ?>
Z radością informujemy, że klasy IA i IB Katolickiej Szkoły Podstawowej zostały zakwalifikowane do udziału w programie „Czytam sobie. Pierwsza klasa!”. Główne cele programu to zachęcenie dzieci do nauki samodzielnego czytania i pokazanie, że czas z książką może być przyjemny, aktywny i twórczy oraz że czytanie ma pozytywny wpływ na własną przyszłość.
Już wkrótce pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami rozpoczną swoją przygodę z książeczkami z serii „Czytam sobie”. Mamy nadzieję, że dla wszystkich pierwszaków będzie to fascynująca podróż do krainy literatury i w przyszłości chętnie będą czytać książki.
Organizatorami akcji są: Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz wydawnictwo HarperCollins Polska.
Przy okazji przypominamy, że w bibliotece szkolnej można wypożyczać książeczki z serii „Czytam sobie”. Nasza kolekcja stale się powiększa! Zapraszamy do czytania!