Święto Szkoły 2020

<?php the_title(); ?>

W najbliższy poniedziałek 16 listopada obchodzimy Święto Szkoły – Uroczystość Matki Bożej Miłosierdzia, naszej Patronki. W tym roku jesteśmy zaproszeni do świętowania przede wszystkim w sposób duchowy. Od 7 listopada społeczność Szkoły uczestniczy w Nowennie do Matki Bożej Miłosierdzia. Zwieńczeniem naszego przygotowania duchowego do uroczystości będzie Msza święta, którą odprawi w naszej intencji Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda w katedrze 16 listopada o godz. 9.30.

Zapraszam całą społeczność szkoły: uczniów, rodziców, pracowników, absolwentów i przyjaciół do udziału we Mszy św.: tych, którzy mają możliwość, zapraszam do katedry, a tych, którzy takiej możliwości nie mają, do przeżywania Mszy św. za pośrednictwem mediów – Msza św. będzie transmitowana na YouTube przez ArchiBial Media. (https://www.youtube.com/user/ArchiBial)

Życzę owocnego przeżywania Święta Szkoły.

Honorata Kozłowska – dyrektor szkoły