Misterium Męki Pańskiej

16 marca, w naszej szkole uczniowie klas drugich Katolickiej Szkoły Podstawowej przedstawili Misterium Męki Pańskiej, przygotowane pod kierunkiem p. Joanny Antoniuk, p. Elżbiety Lach i p. Magdaleny Kruchelskiej. Młodzi aktorzy z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przedstawili najważniejsze sceny męki i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Tym samym rozpoczęliśmy nasze duchowe przygotowania do szkolnych rekolekcji wielkopostnych i świąt Wielkiej Nocy.
Swoją obecnością zaszczycił nas Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda, któremu podziękowaliśmy za 4 lata służby Kościołowi Białostockiemu oraz za okazane naszej szkole życzliwość i troskę.
Już wkrótce relację z dzisiejszego wydarzenia będzie można obejrzeć w TVP Białystok w programie „Pod Twoją obronę”.