Dziś Dzień Dziecka, a u nas Mikołaj z prezentami!

<?php the_title(); ?>

To był rzeczywiście dzień niespodzianek i radości: pikniki na kocach, plac zabaw, gofry, lody, wycieczki i wiele innych! Dzieci codziennie malują nam świat swoim uśmiechem. Dziś było go jeszcze więcej. Kilka cudownych barw do obrazu tego nadzwyczajnego dnia dodał szczególny gość, Rzecznik Praw Dziecka, Pan Mikołaj Pawlak, który przybył do nas z Warszawy z workami prezentów i … dużą dawką humoru! Było mnóstwo zabawy, szaleństwa, a także rozmów o prawach dziecka zapisanych w kodeksie. Pan Rzecznik stanął nawet na bramce, a uczniowie mieli okazje strzelać gole!

Kodeks Praw Dziecka, z własnoręcznym podpisem Pana Mikołaja Pawlaka, będzie zdobił korytarz naszej szkoły. Będzie wspomnieniem tej wyjątkowej chwili… Czujemy się zaszczyceni!