Konkurs plastyczny

Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt banknotu ilustrującego wydarzenia oraz osoby, które urodziły się lub mieszkały i znacząco zapisały się w historii Białegostoku.

 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

 

· 8-11 lat,

 

· 12-14 lat,

 

· 15-20 lat.

 

Termin złożenia prac plastycznych oraz przesłania elektronicznego formularza zgłoszenia upływa 11 marca 2022 roku.

Uroczyste podsumowanie konkursu planowane jest w dniu 21 kwietnia 2022 roku.
Informacja o formie i miejscu wręczenia nagród zostanie podana uczestnikom w komunikacie pokonkursowym. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w siedzibie Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Białymstoku, ul. Piękna 1 (do obejrzenia na sali operacyjnej banku w dni powszednie od godziny 8:00 do 14:00).

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia (online).

Szczegóły dotyczące warunków konkursu w załączonym regulaminie.

Konkurs plastyczny na projekt banknotu – regulamin 2022