Dzień otwarty

W sobotę, 26 lutego zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów i ich rodziców. Odwiedzający naszą placówkę goście mogli zwiedzić budynek szkoły, zapoznać się ofertą edukacyjną, porozmawiać z dyrekcją nauczycielami oraz uczniami, wziąć udział w ciekawych zajęciach zaproponowanych przez naszych pedagogów, a przede wszystkim poczuć rodzinną atmosferę panującą w naszej społeczności. Na zakończenie zwiedzania szkoły organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, a każdy z kandydatów do szkoły otrzymał drobne upominki.
Bardzo cieszymy się z Waszej obecności i dziękujemy za tak liczne przybycie, za zainteresowanie naszą ofertą, za rozmowy, ciepłe słowa i Wasze uśmiechy.
Zapraszamy też na kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się 19 marca w godz. 10.00 – 13.00.