Spotkanie z Panią Kamilą Lićwinko

W dniu 11 marca, w naszej szkole, odbyło się wyjątkowe spotkanie z Panią Kamilą Lićwinko, dwukrotną finalistką Igrzysk Olimpijskich, Mistrzynią Świata, wielokrotną Mistrzynią i rekordzistką Polski w skoku wzwyż. Było to szczególne spotkanie dla wszystkich miłośników sportu, ale wywarło ono również niemałe wrażenie na tych, którzy pragnęli dopiero poznać tę niesamowitą dyscyplinę sportową, jaką jest skok wzwyż. Pani Kamila opowiedziała o początkach swojej kariery oraz o ciekawostkach związanych z udziałem w zawodach międzynarodowych. Każdy miał szansę zobaczyć medal Mistrzostw Świata i Uniwersjady, zdobyć autograf i przede wszystkim poćwiczyć pod bacznym okiem Mistrzyni. Nasi uczniowie postanowili również wyrazić wdzięczność za wszystkie sukcesy pod flagą biało-czerwoną, ofiarując Pani Kamili własnoręcznie wykonane laurki. Mamy przeczucie, że niejedna osoba zapragnęła, po tym spotkaniu, spróbować swoich sił w lekkoatletyce. Może wśród nas jest już przyszła Mistrzyni lub przyszły Mistrz? Dziękujemy za to spotkanie, życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.