Dzień Dziecka – klasy 1-3KSP

Dzisiaj byliśmy naprawdę zaradni! Określenie skaut nie jest nam już obce. Klasy I-III KSP wyruszyły rano na spacer, który śmiało można nazwać spacerem terenowym. Nasz wyjątkowy przewodnik, niczym z odległej krainy (Pani Kasia 🙂), nie raz musiał znajdować schronienie przed wiosennym deszczem, który dzisiaj szczególnie nie chciał nikogo oszczędzić 🙂. Nie poddaliśmy się nawet na chwilę! Przemierzaliśmy mokre drogi, dróżki, powstałe oczka wodne, oglądaliśmy świat z wysoka i mimo że zabawa terenowa, niemalże w ostatniej chwili, musiała być przeniesiona w mury budynku Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, to i tak gry, rebusy, zagadki i łamigłówki wymagały nie lada kondycji. Dziękujemy Paniom Studentkom, drugiego roku, kierunku Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, za energię, dobre słowo i za każdą przygotowaną aktywność.