Bałtów 2022!

Drugi dzień wyjazdu klas 5, 6, 7 KSP do Bałtowskiego Parku Rozrywki rozpoczęliśmy od zwiedzania Zwierzyńca na pokładzie amerykańskiego schoolbusa. Dzika przyroda nie była tak dzika, powitał nas nawet osobiście sympatyczny wielbłąd:). Kolejną atrakcją był Park Miniatur (budowle w skali 1:25). Pałac Branickich od klasztoru na Jasnej Górze dzieliło zaledwie kilka kroków. Niezapomniane emocje przyniósł nam kolejny punkt programu – Kino 5D z dinozaurami w roli głównej. Pobyt w Lunaparku, a w szczególności rollercoaster, karuzela łańcuchowa, kolejka szynowa, gokarty oraz wiele innych atrakcji przywołały wspomnienia nie tak dawnego dzieciństwa:). Pobyt zakończyliśmy spacerem po Zwierzyńcu Małym i Oceanarium, w których mogliśmy poznać bliżej stworzenia lądowe i wodne. Po posiłku zadowoleni, choć zmęczeni wracamy cali i zdrowi!