Kolejni Absolwenci Katolickiej Szkoły Podstawowej

23 czerwca 2022 roku uczniowie klas 8a i 8b pożegnali Katolicką Szkołę Podstawową im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku.
Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17.00 Mszą św. w katedrze. Później wszyscy zgromadzili się w hali sportowej, gdzie pani dyrektor Honorata Kozłowska podsumowała czas nauki ósmoklasistów w naszej szkole i przedstawiła imponujące wyniki, które osiągnęli. Uczniowie (odtąd już absolwenci KSP) odebrali z rąk dyrekcji świadectwa, dyplomy, nagrody i pamiątkowe książki, a ich rodzice – listy gratulacyjne. Siódmoklasiści obdarowali swoich starszych kolegów pamiątkami i skierowali do nich wiele ciepłych słów, których podsumowanie stanowił spektakl na motywach „Małego Księcia”.
Ostatnim punktem uroczystości było spotkanie z wychowawcami – klasy 8a w sali 40 z p. Izabelą Łuczaj i klasy 8b w sali 24 z p. Katarzyną Bartoszuk. Tam również padło wiele wzruszających słów pożegnań, podziękowań…
Drodzy absolwenci! Ta piękna uroczystość zakończyła pewien ważny etap Waszego życia. Wy wiecie już, że :”Aby coś osiągnąć, trzeba wyruszyć w drogę”. Na przyszłość życzymy więc Wam odwagi w wyruszaniu na nowe szlaki, byście mogli odkrywać prawdę o sobie, o świecie i spełniać swoje marzenia… A zatem: ruszajcie w drogę!