Biblioteka kibicuje

20 listopada w Katarze rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. 🏆⚽ Dziś, 22 listopada, swój pierwszy mecz rozegra nasza reprezentacja, za którą zapewne trzymacie kciuki. 🇵🇱⚽🇲🇽
A my przypominamy, że w naszej bibliotece szkolnej możecie znaleźć biografie piłkarzy stanowiących trzon obecnej reprezentacji Polski (Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Krzysztof Piątek, Kamil Grosicki) oraz gwiazd światowego futbolu (Leo Messi, Christiano Ronaldo, Kylian Mbappé, Neymar, Zlatan Ibrahimović) czy legend polskiego futbolu (Tomasz Frankowski, Jakub Błaszczykowski).
Oprócz tego polecamy powieści z piłką nożną w tle: seria „Najfutbolniejsi” Roberta Santiago, „Do przerwy 0:1” Adama Bahdaja czy „Więcej niż klub” Pawła Beręsewicza.
Polecamy i zapraszamy do biblioteki szkolnej!
rptoz