Konkurs plastyczny – „Zamek w dziecięcej wyobraźni. Tu mówi Matejko.”

Dział Edukacji Zamku Królewskiego w Warszawie zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Zamek w dziecięcej wyobraźni. Tu mówi Matejko. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez dzieci prac plastycznych lub filmowych inspirowanych obrazami Jana Matejki z zamkowej kolekcji a są to: Batory pod Pskowem, Kazanie Skargi, Rejtan, upadek Polski i Konstytucja Trzeciego Maja.

Naszą ofertę kierujemy do szkół podstawowych, świetlic, domów kultury, bibliotek i ognisk plastycznych. Dokładne informacje na temat zadania konkursowego, zasad uczestnictwa oraz regulamin wraz z załącznikami znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. https://www.zamek-krolewski.pl/strona/1713-zamek-w-dzieciecej-wyobrazni-tu-mowi-matejko-konkurs-plastyczny