Sukces sportowy

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Matki Bożej Miłosierdzia – Stanisław Sadowski, zdobył tytuł Mistrza Miasta Białegostoku w konkurencji chodu na 2 km podczas rozgrywanych w dniu 26.05.2023 r. Igrzysk Dzieci w lekkiej atletyce. Staś od początku narzucił chodziarzom własne tempo i prowadził samotnie przez cały dystans, kończąc konkurencję z ponad sześćdziesięciometrową przewagą. Sukces Stasia jest tym większy, że startował z zawodnikami o dwa lata starszymi do siebie i jeszcze przez dwa lata będzie rywalizował w tej samej kategorii wiekowej. Staś dzięki swojemu wynikowi uzyskał prawo startu w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 7.06.2023 r. Gratulujemy!