W dniach 18 – 20 marca klasy 5a, 6 i 7a uczestniczyły w warsztatach z komunikacji interpersonalnej: Porozmawiajmy ze sobą organizowane przez Centrum Profilaktyki Stowarzyszenia Droga.
Komunikacja interpersonalna polega na wymianie myśli, dzieleniu się wiedzą, informacjami i ideami. Podczas zajęć młodzież Katolickiej Szkoły Podstawowej doskonaliła sztukę nawiązania i utrzymania relacji między ludźmi oraz umiejętności wymiany i przekazywania informacji. Ćwiczyliśmy konstruktywne wyrażanie uczuć, emocji i potrzeb, które nie ranią innych. Uczniowie przyglądali się sposobom rozwiązywanie konfliktów oraz uczyli się współpracy i osiągania wspólnych celów.






