13 czerwca grupa licealistów KLO oraz przedstawiciele klasy 8 KSP wzięli udział w spływie kajakowym Czarną Hańczą. Po krótkim szkoleniu ruszyli na podziwianie przepięknej przyrody Suwalszczyzny. Na koniec było ognisko oraz możliwość skorzystania z bani. To był super dzień.




















