III miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców. 17 listopada 2025 w naszej szkole odbył się Finał Miasta Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Po rozegraniu dwóch turniejów eliminacyjnych przyszedł czas na finały, w których jako gospodarz zdobywamy brązowe medale. Wszystkie mecze: KSP – SP 38 6:0 KSP – SP 6 2:3 KSP – SP 21 6:0 KSP – SP 33 1:4 KSP – SP 6 2:0 Skład drużyny: Kamil Wiszowaty, Kornel Kuryś, Jakub Gasperski, Paweł Borys, Szymon Kulesza, Ignacy Trocki, Stanisław Beszterda, Stanisław Kulesza. Trener: Tomasz Klimczuk.



