„Poznajemy polskie miasta” – Katowice

„Poznajemy polskie miasta” – Katowice
1 grudnia Lila z klasy 2a była kolejną osobą prezentującą swoją pracę w ramach projektu „Poznajemy polskie miasta”. Tym razem przenieśliśmy się do Katowic!
Lila opowiedziała nam, co warto zobaczyć w tym mieście. Oczywiście nie zabrakło takich atrakcji jak: „Spodek”, kopalnia czy pełen magii jarmark świąteczny. Dowiedzieliśmy się także, że w Katowicach działa słynny Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.
Poznaliśmy również Beboka, czyli jedną z charakterystycznych miejskich figurek, które bardzo spodobały się dzieciom.
Po prezentacji Lila przygotowała dla klasy krzyżówkę, dzięki której mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę.
Na zakończenie uczniowie narysowali swojego własnego Beboka.
Brawo Lila! 👏💛🖤