Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2023/2024 – Katolicka Szkoła Podstawowa

im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

 

Imię i nazwisko osoby prowadzącej

Rodzaj zajęć

Klasy

Dzień i godzina

Miejsce

Radosław Werpachowski

Konsultacje z fizyki

VII-VIII

poniedziałek

7.30 – 8.00

sala 39

Magdalena Kalisz

 

Konsultacje z języka polskiego

IV a, IV b

poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 37

Magdalena Kalisz

 

Konsultacje z języka polskiego

VII

czwartek

14.40 – 15.25

sala 37

Monika Zając

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

IV a, IV b

poniedziałek

13.45 – 14.30

sala 29

Elzbieta Lach

Zajęcia rozwijające

II b

 

wtorek

12.35 – 13.30

sala 14

Katarzyna Bartoszuk

 

Konsultacje z języka polskiego

V, VI a, VI b

wtorek

14.40 – 15.25

sala 24

Urszula Harasimowicz

 

Koło języka angielskiego

VII

poniedziałek

14.40 – 15.25

sala 19

Monika Muszyńska

Konsultacje z języka niemieckiego

V, VIII

wtorek

8.00 – 8.45

sala 20

Anna Jabłońska

Konsultacje z języka angielskiego

IV b, VII

piątek

14.00 – 14.45

sala 19

Izabela Łuczaj

Koło biologiczne

 

V – VIII

poniedziałek (co 2 tygodnie)

15.30 – 16.30

sala 40

Marta Bagan

 

Konsultacje z matematyki

VI – VII

czwartek

14.35 – 15.20

sala 30

Joanna Koc

Zajęcia sportowe

IV – VIII

środa

14.30 – 15.30

siłownia

 

Tomasz Klimczuk

 

SKS zajęcia sportowe

IV-VIII

piątek

15.30 – 16.30

hala

Monika Włoskowska

Zajęcia wyrównawcze

I a

piątek

12.45 – 13.30

sala 17

Wioletta Kuk

 

Schola

I – III

środa, piątek

13.45 – 14.30

sala 14

Małgorzata Olechno

Gra na flecie

 

IV-VII

czwartek

13.45 – 14.30

sala 25

Marta Łotko

Zajęcia wyrównawcze

I b

środa

12.55 – 13.40

sala 18

ElzbietaRząca

 

Konsultacje z geografii

V-VIII

wtorek

14.40 – 15.25

sala 28

Bożena Łukaszewicz-Kulesza

 

Przygotowanie do konkursów z historii

IV-VIII

środa

13.45 – 14.30

sala 28

Magdalena Brzozowska

 

Koło języka angielskiego

VIII

czwartek

15.30 – 16.15

sala 11

Elżbieta Czarnowska

Zajęcia rozwijające i wyrównawcze

 

III

czwartek

12.45 – 13.30

sala 27