Konkursy

KONKURSY 2023/2024


Zachęcamy uczniów do udziału w XXV edycji Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem: „Na krańcach Ziemi”.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych (konkurs plastyczny) oraz klas VII-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych (konkurs wiedzy). Tematy prac znajdą Państwo w zamieszczonych komunikatach oraz na stronie http://konkurs.pgi.gov.pl w zakładce Komunikaty. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku, a także na stronie http://konkurs.pgi.gov.pl w zakładce Regulamin.

Udział w Konkursie można zgłaszać do dnia 29.02.2024 r.


Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów kl. VI – VIII do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Nigdy więcej wojny.” Wydarzenie zostało objęte Honorowymi Patronatami; Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie. 

Wykaz obowiązujący podczas rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 (wersja ostateczna) zostanie opublikowany na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie do końca lutego 2024 roku, zgodnie z art. 148 ustawy Prawo oświatowe.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


 

konkursy z lat poprzednich