Szkolne Koło Caritas

UWAGA!!!

Zapraszamy wolontariuszy SKC do pomocy w organizacji słodkiego Kiermaszu Miłosierdzia  6-8 kwietnia 2022 r.

UWAGA!!!

Wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas zapraszamy do pomocy w organizacji Olimpiady Przedszkolaków w dn. 17 marca 2022 r. od  godz. 15.30.

Pomoc uchodźcom z Ukrainy

W imieniu Caritas Archidiecezji Białostockiej, jako szkoła organizujemy pomoc uchodźcom z Ukrainy !!!

Potrzebne będą:

• koce, śpiwory, poduszki, pościel, materace
  • środki medyczne i higieniczne
  • odzież
  • artykuły dla dzieci i niemowląt
  • artykuły spożywcze z długim terminem przydatności
  • leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe
  • miski do prania i suszarki do ubrań

Wyżej wymienione rzeczy składamy na parterze do 7 marca 2022 r.

TORBA SAMARYTANKA

Dołącz do akcji, wypełniając Torbę Samarytankę artykułami spożywczymi z długim terminem przydatności:

(np. cukier, mąka, ryż, kasza, makaron, konserwy, słodycze)

lub artykułami przemysłowymi (środki czystości, podstawowe artykuły kosmetyczne, np. szampon, pasta do zębów, mydło, żel pod prysznic itp.).

Dary zostaną przekazane najuboższym podopiecznym Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Pustą torbę odbieramy z sali 40 i przynosimy pełną do 10 grudnia 2021 r. również do sali 40.

Dziękujemy !!!

OGŁOSZENIA

Zapraszamy na spotkanie formacyjne wolontariuszy SKC w poniedziałek 13 grudnia 2021 r. o godz. 15.30 w sali 40.

Zapraszamy!

Spotkanie kandydatów na wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas

odbędzie się w poniedziałek 27 września o godz. 12.35 w sali 40 (II piętro).

Zapraszamy!