Kontakt z nauczycielami

 

Godzina dostępności dla rodziców 2021/2022

Nazwisko i imię

Dzień i godzina

Numer sali

Antoniuk Joanna

wtorek 8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

Bagan Marta

wtorek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Bartoszuk Katarzyna

środa 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Bielawska Anna

środa 11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

Bieluczyk Marzanna

wtorek 12.50 – 13.40

pokój nauczycielski

Brzozowska Magdalena

piątek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Dąbrowska Renata

piątek 10.40 – 11.25

pokój nauczycielski

Dąbrowski Michał

poniedziałek 10.40 – 11.25

pokój nauczycielski

s. Galewska Anna

poniedziałek 8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

Grodzka Ewa

czwartek 8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

Harasimowicz Urszula

poniedziałek 13.50 – 14.30

pokój nauczycielski

Heleniak Mirosław

poniedziałek 10.45 – 11.30

pokój nauczycielski

Jabłońska Anna

wtorek 10.35 – 11.00

pokój nauczycielski

Jurkowska Urszula

poniedziałek 12.50 – 13.40

pokój nauczycielski

Kalisz Magdalena

czwartek 12.55 – 13.40

pokój nauczycielski

Kamińska Małgorzata

czwartek 12.55 – 13.40

pokój nauczycielski

Klimczuk Tomasz

poniedziałek 12.00 – 12.45

pokój nauczycieli w-f

Koc Joanna

środa 10.45 – 11.30

pokój nauczycieli w-f

Korytko Barbara

czwartek 8.00 – 8.45

pokój nauczycielski

Kostko Karolina

piątek 14.30 – 15.15

pokój nauczycieli w-f

Kowalewicz Anna

poniedziałek 11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

Królewska Iwona

poniedziałek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Kudzinowska Marta

czwartek 12.35 – 13.40

pokój nauczycielski

Lach Elżbieta

wtorek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Lul Joanna

środa 10.45 – 11.30

pokój nauczycielski

Łotko Marta

czwartek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Łuczaj Izabela

czwartek 12.35 – 13.40

sala nr 40

Łukaszewicz-Kulesza Bożena

środa 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Muszyńska Monika

czwartek 8.55 – 9.40

pokój nauczycielski

Nadachewicz Katarzyna

wtorek 10.35 – 11.30

pokój nauczycielski

Olechno Małgorzata

czwartek 12.15 – 12.45

pokój nauczycielski

Orzechowska Marta

poniedziałek 10.35 – 10.50

pokój nauczycielski

Radajewska Czelej Magdalena

wtorek 11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

Rogalewska Urszula

środa 7.30 – 8.00

pokój nauczycielski/sala nr 8

Sadowska Elżbieta

poniedziałek 7.30 – 8.00

pokój nauczycielski

Sokół Irena

czwartek 8.30 – 8.55

pokój nauczycielski

Werpachowski Radosław

piątek 9.40 – 10.20

pokój nauczycielski

Wilczewska Aneta

piątek 15.25 – 16.00

pokój nauczycielski/sala nr 33

Włoskowska Monika

wtorek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Wnorowska Małgorzata

czwartek 9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

Żmujdzin Bernarda

piątek 11.20 – 11.50

pokój nauczycielski