Wycieczka do Planetarium i Muzeum Przyrodniczego
Klasy pierwsze KSP odwiedziły Planetarium oraz Muzeum Przyrodnicze przy UwB. Podczas wizyty uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach edukacyjnych, dzięki którym poszerzyli swoją wiedzę o kosmosie, przyrodzie i otaczającym nas świecie. Dzieci z zainteresowaniem oglądały prezentacje w planetarium oraz eksponaty muzealne. Wycieczka była nie tylko okazją do nauki, ale również do wspólnej zabawy i zdobywania nowych doświadczeń.











