II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGU NA ORIENTACJĘ CHŁOPCÓW
14 CZERWCA 2026 r. drużyna uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku w składzie: Stanisław Kulesza (kl. VII), Stanisław Sadowski (kl. VII) oraz Kornel Kuryś (kl. VIII b) zajęła II miejsce w Finale Wojewódzkim IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGU NA ORIENTACJĘ CHŁOPCÓW.























