Dzisiaj uczniowie klasy 2B udowodnili, że potrafią działać ramię w ramię! Zamienili szkolne ławki na kuchnię w Pizza Hut, a ta wycieczka była idealną okazją do wzmocnienia klasowych więzi i treningu samodzielności. 
Zabawa była pyszna, a duma z samodzielnie przygotowanego posiłku – ogromna! Wszyscy wrócili z pełnymi brzuchami, bogatsi o nowe umiejętności i super wspomnienia. 























