Klasy 1b i 2a uczestniczyły w ostatnich zajęciach Leśnych Band. 

Podczas spotkania dzieci uczyły się budować leśne bazy, które chronią przed deszczem, poznawały owoce lasu, a następnie przygotowały z nich aromatyczną herbatę. Nie zabrakło także nauki samodzielnego rozpalania ogniska pod czujnym okiem opiekunów.
To był wspaniały czas pełen przygód, nowych umiejętności i bliskiego kontaktu z naturą. Dziękujemy pani Monice za opiekę, zaangażowanie i stworzenie dzieciom niezapomnianych wspomnień! 


























