19 czerwca szkolna Msza Święta miała szczególnie uroczysty charakter. Przewodniczył jej nasz absolwent wyświęcony w czerwcu ksiądz Michał Wiszowaty. Po zakończonej Eucharystii udzielił nam specjalnego prymicyjnego błogosławieństwa. Księdzu Michałowi dziękujemy i życzymy mocy Bożej na kapłańskiej drodze.








