Pielgrzymka do Loretto

Pielgrzymka do Loretto
Pielgrzymka do Loretto
22 czerwca 2026 r. uczniowie klas 4-6 KSP wraz z ks. Michałem i wychowawczyniami odbyli pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Uczestniczyli we Mszy świętej, wysłuchali opowieści o historii tego miejsca, obejrzeli Muzeum Dzwoneczków, wzięli też udział w grze terenowej. To był bardzo dobry czas!