Klasa 2b KSP na pikniku

Klasa 2b KSP na pikniku

Klasa 2b KSP w swoim żywiole! 🧺🍃 Dziś, 24 czerwca, postawiliśmy na integrację i relaks na świeżym powietrzu. Słońce świeci, humory dopisują, a koce uginają się od pysznych przekąsek! 🍏🥪Wiemy, że dobre relacje w klasie są tak samo ważne jak oceny w dzienniku, dlatego regularnie dbamy o nasz zgrany team. Dzisiaj połączyliśmy ruch na wolnym powietrzu z odrobiną plastycznego szaleństwa 🎨✨