W dniu dzisiejszym, 24 czerwca, odbyły się zajęcia profilaktyczne dla klas I-III KSP z pracownikiem Straży Miejskiej „Bezpieczne wakacje”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jakich zasad należy przestrzegać, aby dobrze i bezpiecznie spędzić ten wolny czas. Mogły też zadać pytania dot. pracy Straży Miejskiej.





