Świąteczna pomoc potrzebującym ❤

<?php the_title(); ?>

🌷 Prawdziwe Śniadanie Wielkanocne dopiero jutro, ale my już dziś wydawaliśmy paczki ze świątecznymi potrawami. Żurek, tradycyjna sałatka jarzynowa, pasta jajeczna, pyszne, słodkie baby i wiele innych pyszności trafiło do osób potrzebujących z naszego miasta i regionu. ❤️ I choć jutro nie będziemy mogli wspólnie zasiąść przy stole w Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku, to i tak cieszymy się, że choć na chwilę udało nam się spotkać w tych gościnnych progach! Dziękujemy

Fundacja Rodziny Czarneckich

oraz

Wojska Obrony Terytorialnej

i

Grupa Ratownicza Nadzieja Białystok,
a także partnerom strategicznym:
Województwo Podlaskie

i

Miasto Białystok,
że mogliśmy być dziś razem.

Zródło teskt: Caritas Archidiecezji Białostockiej

Zródło zdjęcia: Caritas Archidiecezji Białostockiej i Miasto Białystok