Wigilia dla samotnych i potrzebujących w budynku naszej szkoły

24 grudnia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia odbyła się już po raz trzeci wigilia dla osób samotnych i potrzebujących organizowana przez Caritas, Fundację im. Rodziny Czarneckich oraz naszą szkołę. Media regionalne szeroko komentowały to wydarzenie. Najserdeczniej dziękuję wszystkim osobom, które z ogromnym oddaniem i zaangażowaniem włączyły się w organizację wigilii: nauczycielom, uczniom, rodzicom i absolwentom. W przededniu wigilii w rozkładaniu wykładzin, noszeniu stołów i krzeseł oraz ich ustawianiu uczestniczyło około 40 osób. Wcześniej wszystkie klasy przygotowały piękne stroiki na stół świąteczny, a cały sztab uczniów i nauczycieli pod kierunkiem pani Elżbiety Sadowskiej – żłóbek betlejemski. Za wielkie serce – DZIĘKUJĘ!!!

                                                                                                Honorata Kozłowska