Sukces w konkursie „Mein Lapbook in Deutsch”

Dnia 23 marca 2017 r. uczestniczyliśmy w uroczystości podsumowania międzyszkolnego konkursu „Mein Lapbook in Deutsch” organizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku przez Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku.
Konkurs był adresowany do uczniów zawodowych szkół technicznych, liceów ogólnokształcących oraz gimnazjów w Białymstoku i miał na celu przede wszystkim rozbudzanie i pogłębianie zainteresowania krajami niemieckojęzycznymi oraz rozwijanie zdolności uczniów i ich kompetencji językowych.
Miło nam poinformować, iż trzecie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął uczeń III klasy Katolickiego Gimnazjum – Szymon Nieścior. Jury doceniło nie tylko wysokie kompetencje językowe Szymona, ale również jego zmysł artystyczny i talent plastyczny.
Szymonowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zachęcamy wszystkich do prezentowania swoich umiejętności językowych w kolejnych konkursach!

Monika Muszyńska – nauczyciel języka niemieckiego