Cambridge English Penfriends

Miesiąc temu nasza szkoła została zgłoszona do programu „Cambridge English Penfriends”, który ma za zadanie łączyć ze sobą szkoły z całego świata. Głównym celem projektu jest zachęcenie i motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i rozwijanie kompetencji językowych. Uczniowie wymieniając informacje o sobie, mogą rozwijać umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz poznawać kulturę innych krajów.
Jest nam niezmiernie miło, iż w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy aż 60 listów ze szkoły z Hiszpanii, która jako pierwsza zgłosiła się do nas tuż po umieszczeniu naszej szkoły na stronie programu (http://colegiodemariainmaculada.org/wordpress/).
Młodzi ludzi szczegółowo opisali swoją rodzinną miejscowość, pięknie ilustrując i ozdabiając listy.
Teraz czas na odpowiedź naszych uczniów!

Joanna Carewicz