Mamie Śpiewamy

<?php the_title(); ?>

26 maja 2017 roku odbył się Festiwal Języków Obcych „Mamie Śpiewamy” dedykowany wszystkim Mamom.
Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali piosenki w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim. Jury było pod wrażeniem poziomu artystycznego uczestników festiwalu jak również znajomości języków obcych.

Zwycięzcami festiwalu w kategorii „Soliści” zostali:
I miejsce- ex aequo Iza Misiewicz, Jagna Kotyńska i Oliwka Szymczuk
II miejsce- Matylda Dąbrowska
III miejsce- ex aequo Kamila Karpowicz i Kornelia Mieszków


W kategorii „Zespoły”
I miejsce- zespól w składzie:
Gabrysia Siemieniuk, Jagna Kotyńska, Kamila Kotyńska, Julia Czaczkowska, Marysia Nejman, Nela Szymańska i Matylda Dąbrowska
II miejsce zespół w składzie:
Natalia Steckiewicz, Weronika Kosińska, Miłosz Tyburczy, Mateusz Olechno, Dawid Majewski, Maciej Tymiński, Adam Norwa, Weronika Tworkowska, Krzysztof Carewicz, Adam Zimnoch, Kacper Zalewski, Oliwia Szymczuk i Marek Chodorowski


Jesteśmy z Was bardzo dumni!