Zakończenie roku szkolnego 2016/17 całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia

<?php the_title(); ?>

23 czerwca 2017 r. społeczność Zespołu Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia zgromadziła się w katedrze, by podziękować Bogu za cały rok szkolny. Następnie w hali sportowej Pani Dyrektor Honorata Kozłowska podsumowała wyniki osiągnięte przez wszystkie klasy, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody, a rodzicom – listy gratulacyjne. W imieniu Rady Rodziców głos zabrał Pan Adam Urbanowicz, natomiast w imieniu Samorządu Szkolnego i całej społeczności uczniowskiej wystąpił Kacper Popławski. Po części oficjalnej klasa pierwsza Katolickiej Szkoły Podstawowej pod opieką Pani Elżbiety Lach zaprezentowała przedstawienie muzyczne pt. „Kopciuszek”, zaś uczniowie klas drugich Katolickiego Gimnazjum pod kierunkiem Pani Magdaleny Radajewskiej-Czelej przedstawili humorystyczną scenkę z życia szkoły. Na koniec poszczególne klasy udały się na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.


Całej społeczności szkolnej życzymy dobrego odpoczynku, pięknych przeżyć i ciekawych spotkań. Kolejny dzwonek na lekcje zabrzmi dopiero 4 września 2017 r.